Naprawa zawieszeń, układów kierowniczych, przekładni

Zawieszenie oraz układ kierowniczy to podstawa komfortowego prowadzenia pojazdu i płynnej jazdy. W naszym serwisie samochodowym oferujemy kompleksowe usługi naprawy i kalibracji układu kierowniczego oraz zawieszenia, które zapewnią pełną kontrolę nad ruchami Twojego samochodu. Swoje wsparcie kierujemy między innymi do kierowców z rejonu Rumi i Gdyni. Jeżeli czujesz, że Twoje auto ściąga na jedną ze stron po puszczeniu kierownicy, jest to sygnał, że warto zweryfikować stan układu kierowniczego, przekładni i zawieszenia w renomowanym warsztacie samochodowym. Problemów na tej płaszczyźnie nie należy lekceważyć, a ich wczesne wykrycie  pozwala zachować bezpieczeństwo podczas jazdy, a także sporo zaoszczędzić na poważniejszych naprawach. W naszym serwisie posiadamy fachowe oprzyrządowanie oraz bogate doświadczenie w naprawach tego rodzaju, przez co każde nasze działanie wykonane jest precyzyjne. 

W ramach naszych usług naprawy przekładni, zawieszeń i układu kierowniczego zapewniamy: 

  • Wymianę wahaczy, sworzni i tulei,
  • Wymianę poduszek zawieszenia i silnika,
  • Wymiany drążków i końcówek drążków kierowniczych
  • Serwis przekładni kierowniczej i regenerację,
  • Inne. 

Nasz warsztat samochodowy współpracuje z dwoma potentatami na rynku – Dynamica oraz Avanti, gdzie przeprowadzane są profesjonalne zabiegi regeneracyjne. W naszej siedzibie realizujemy demontaż, montaż oraz ustawienia geometrii. 

Serwis i naprawa zawieszenia oraz układu kierowniczego to klucz do bezpiecznej jazdy, dlatego zapraszamy do naszego serwisu samochodowego w Rumi, gdzie uzyskać można fachową pomoc w tym zakresie. 

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB