Nasze usługi

Naprawy bieżące

Sprawność i pełna funkcjonalność pojazdu to niezwykle ważny aspekt komfortowego użytkowania. W Suncar nasi mechanicy sprostają każdym bieżącym naprawom, których wymaga Twój samochód, abyś mógł cieszyć się wygodną i bezpieczną jazdą każdego dnia. Nasz warsztat samochodowy w miejscowości Rumia świadczy kompleksowe usługi naprawy aut różnych marek. 

Dla nas nie stanowią problemu niedziałające zamki, zablokowane klamki, podejrzane dźwięki wydobywające się z zakamarków Twojego auta podczas jazdy, pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej, nierówna praca silnika czy inne usterki. Nasz wykwalifikowany zespół mechaników sprawnie i szybko zdiagnozuje każdy problem, znajdując skuteczne jego rozwiązanie. Z naszym wsparciem wszelkie trudności z uruchamianiem samochodu, nieszczelności i problemy z działaniem układu chłodzenia, przegrzany silnik, problemy z ogrzewaniem w kabinie czy niesprawne wycieraczki i spryskiwacze staną się jedynie wspomnieniem. 

Wśród bieżących napraw auta wykonujemy między innymi: 

Nasz serwis samochodowy to profesjonalne podejście, nowoczesne metody i sprzęt, a także kompleksowe podejście do problemów Twojego pojazdu. 
ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB