O nas

Naprawa samochodów Rumia

Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym od ponad 38 lat. Przez wszystkie te lata regularnie powiększaliśmy zakres naszych usług, zdobywaliśmy wiedzę na temat potrzeb naszych klientów i doświadczenie w coraz to nowszych dziedzinach. Obecnie jesteśmy firmą zapewniającą najbardziej kompleksową opiekę nad samochodami osobowymi na całym Pomorzu. Prowadzimy usługi w zakresie mechaniki, blacharstwa, elektroniki, lakiernictwa, montażu i serwisie instalacji LPG, serwisie klimatyzacji, serwisie ogumienia. Obsługujemy samochody w zakresie napraw bieżących oraz powypadkowych w ramach umowy z firmą Moto Flota. Prowadzimy dokumentację fotograficzną istotnych elementów większych napraw, tak by informować na bieżąco naszych klientów o postępie prac.


Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w przerabianiu i dostosowywaniu samochodów do konkretnych celów. Przygotowujemy pojazdy 4x4 pracujące w ekstremalnych warunkach dla jednostek specjalnych. Reperujemy je w pełnym zakresie, po wywrotkach, zatartych silnikach, zepsutych układach napędowych - wyjeżdżają jak nowe z jeszcze większą dzielnością! Zajmujemy się również przygotowywaniem samochodów do rajdów. Robimy to z wielką pasją i w niezwykle atrakcyjnych cenach. Przygotowywaliśmy Hyunadia Santa Fe do słynnego rajdu kobiet - Yekaterina. Na swoim koncie mamy ponadto: odrestaurowanie ponad 50-letniego Citroena HY, obudowanie od podstaw leciwego Sirocco na wystawę w Monachium (można obejrzeć na stronie sirocco.de).


Nasz zespół jest gotowy podjąć się "zadań specjalnych". Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego warsztatu - nie szukaj dalej - zadzwoń 601 635 650 :)

Witold Kiedrowski

Właściciel firmy, absolwent Wydziału Chemii na Uniwersytecie Gdańskim, wykorzystując swoje wykształcenie rozpoczynał działalność firmy prawie 40 lat temu konserwując podwozia. Z pasji do motoryzacji z każdym rokiem poszerzał zakres usług motoryzacyjnych tworząc obecnie firmę zajmującą się kompleksowo serwisem i naprawą samochodów. Prywatnie zapalony żeglarz, kajakarz, pasjonat książek historycznych i podróżniczych oraz dziadek dwójki wspaniałych wnucząt.

Obrazek

Janina Kiedrowska

W firmie odpowiada za sprawy administracyjno-księgowe, dobrą atmosferę oraz pyszną kawę dla Klientów :)

Volodymyr Bilinskyi

Absolwent Technikum Mechanicznego, pasjonat silników i nowinek motoryzacyjnych, dzień rozpoczyna z mocną kawą i niespotykaną energią do pracy. Prywatnie pasjonat podróżowania pod Europie.

Obrazek

Oleksandr Borysenko

Wieloletni pracownik serwisu autoryzowanego samochodów Kia i Hundai, certyfikowany monter instalacji LPG, prywatnie miłośnik wędkarstwa.

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB