Rama prostownicza

Naprawy blacharskie i lakiernicze wykonywane po kolizji wymagają specjalistycznych rozwiązań, które pomogą przywrócić pojazd do pełnej sprawności. W naszym warsztacie samochodowym w miejscowości Rumia posiadamy niezbędne narzędzia, konieczne do profesjonalnych napraw blacharskich w tym ramę prostowniczą z systemem pomiarowym

Dzięki wykorzystaniu ramy prostowniczej możliwe staje się dokonanie precyzyjnych napraw blacharskich pojazdu powypadkowego. Oferujemy również również  bezinwazyjną redukcję wszelakich wgnieceń, które pojawiły się na skutek uderzeń czy działania siły zewnętrznej na karoserię. Bez względu na stopień niezbędnych do wykonania napraw blacharskich, z naszą wiedzą i doświadczeniem oraz specjalistycznymi rozwiązaniami, Twój pojazd odzyska dawny wygląd. 

Każdą naprawę auta w zakresie blacharki kończymy pomiarem punktów bazowych, które pozwalają na weryfikację wszystkich parametrów geometrii pojazdu. Klient otrzymuje również wydruk wyników z badania geometrii. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje pomocy w fachowym przeprowadzeniu napraw blacharskich, zarówno z okolic Rumi, jak i Gdyni. 

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB