Honorujemy ubezpieczenia wszystkich firm

Zgłaszanie szkody 

Twój pojazd został uszkodzony w kolizji drogowej? Zależy Ci na szybkim załatwieniu kwestii roszczeń o naprawienie szkody? Jak zapewne wiesz, sprawa ta wymaga dokonania stosownego zgłoszenia do ubezpieczyciela sprawcy. Obecnie większość firm ubezpieczeniowych oferuje opcję telefonicznego zgłaszania roszczeń, jednak załatwienie formalności to często spory wysiłek i strata czasu. Często konieczne jest posiadanie wiedzy o firmie ubezpieczającej sprawcę, niekiedy posiadanie numeru jego polisy, itp. co w niektórych sytuacjach nie jest takie oczywiste – np. gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.   

W naszej firmie uzyskać możesz kompleksową pomoc w tym zakresie, bowiem załatwimy wszelkie sprawy z ubezpieczeniem w Twoim imieniu. Honorujemy polisy wszystkich ubezpieczycieli, w tym także pomagamy w uzyskaniu środków na pokrycie kosztów napraw z Funduszu Gwarancyjnego, w sytuacjach gdy sprawca nie posiadał ważnego ubezpieczenia. Nasz zespół działając w Rumi oraz okolicach Gdyni pomoże skutecznie opanować sytuację. 

Oględziny pojazdu dla najlepszej wyceny szkody 

Przed wyceną szkody, warto dokonać dokładnych oględzin pojazdu. W naszym warsztacie samochodowym możesz liczyć na precyzyjną i staranną ocenę wszystkich uszkodzeń będących wynikiem kolizji. Ubezpieczyciele bardzo często zaniżają koszty napraw, przez co wiele uchybień naprawiane jest jedynie prowizorycznie, często samochody takie nie nadają się zupełnie do jazdy. Z naszym wsparciem, żaden detal nie umknie uwadze, a Twój pojazd zyska kompleksową naprawę bazując na najlepszym możliwym sposobie likwidacji szkody – uzyskać możesz odszkodowanie nawet do wartości pojazdu w chwili zdarzenia. Nasi eksperci dzięki bogatemu doświadczeniu w bezgotówkowych naprawach powypadkowych pomogą Ci uzyskać możliwie najwyższą kwotę na pokrycie szkody. 

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe na najwyższym poziomie 

Nasz serwis samochodowy zapewnia kompleksowe usługi w zakresie napraw pokolizyjnych, zapewniając standardy jak w ASO, ale w znacznie niższych cenach. Profesjonalny sprzęt i wyposażenie naszego warsztatu w miejscowości Rumia, a także doświadczona ekipa mechaników zadba o staranną naprawę powypadkową, potwierdzoną wydrukami z badań geometrii, parametrów silnika, błędów w elektronicznej diagnozie itp. 

Odszkodowanie za szkody osobowe 

Nasza firma przygotowana jest do działań w zakresie ubezpieczeń nie tylko w obszarze naprawy szkód materialnych na pojazdach, ale również pomaga w uzyskaniu odszkodowań za szkody osobowe. Dzięki naszej współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi, zyskujesz pełną obsługę w tym zakresie bez ponoszenia żadnych kosztów! 

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB