20 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, profesjonalny serwis.

Autoryzowany montaż i serwis instalacji firm m.in. STAG, LPG-Tech, Elpigaz, KME

Jeżeli szukasz rozwiązań w zakresie montażu instalacji LPG w Twoim samochodzie, zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem. Wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie instalacji gazowych, sprawia, że nasz warsztat samochodowy to najlepsze miejsce w rejonie Rumi i Gdyni na dopasowanie idealnej opcji. Nasi eksperci przedstawią dostępne warianty, przybliżą działanie systemu z LPG, a także pomogą dopasować najlepsze rozwiązanie do potrzeb Twojego pojazdu. 

Nasze realizacje montażu i serwisu instalacji LPG to ponad dwadzieścia lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, a także rozwiązania od czołowych producentów jak LPG-Tech, KME, Elpigaz, AC Stag, BRC, Lovato, Landi Renzo, King,Tartarini, Prins VSI i wielu innych. Przeprowadzamy montaż instalacji we wszystkich typach pojazdów, w tym samochodach typu Dodge Durango,Jeep Grand Cherokee czy Mercedes klasy S z silnikami powyżej 300 KM, które z LPG nie tracą swojej mocy, a stają się znacznie bardziej oszczędne. 

Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy montaż instalacji LPG do samochodów z wtryskiem bezpośrednim. 

Właściciel warsztatu użytkuje Mazdę CX7 2.3 turbo z zamontowana instalacją. „Hurtowo” montujemy instalacje do Mazdy z silnikiem Skyactiv.  Mamy doświadczenie w montażu do systemów „dual”(np. niektóre Skody  Octavie Tsi), montowaliśmy do Superb-a 3.6 V6 Fsi 

Każdy przeprowadzony przez naszych mechaników montaż lub serwis LPG to staranne i precyzyjne działania, które pozwalają zyskać najbardziej optymalne efekty. Wysoka jakość podzespołów od liczących się na rynku producentów wraz z naszym profesjonalnym montażem to najwyższa jakość realizacji instalacji LPG, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. 

Masz pytania? Potrzebujesz fachowej porady i profesjonalnej pomocy w temacie montażu lub serwisu LPG w Rumii i okolicach? Pozostajemy do Twojej dyspozycji! 

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB