Adaptacje i auto-alarmy

W ofercie naszego warsztatu samochodowego Suncar oferujemy adaptacje i autoalarmy. Z naszą pomocą Twój samochód zyska solidne zabezpieczenie przed kradzieżą czy włamaniem. Posiadamy autoryzację firmy Digital Systems, która jest producentem wysokiej jakości alarmów Tytan, aby zapewnić to co najlepsze naszym klientów z Rumi czy Gdyni. 

Rozwiązania Digital Systems pozwalają na łatwe i bezproblemowe wkomponowanie autoalarmów i ich adaptację do elektroniki Twojego pojazdu – także w nowszych samochodach z magistralą CAN. Nasi mechanicy dbają o dostosowanie wszystkich elementów tak, aby każda próba bezprawnego dostania się do Twojej własności skończyła się niepowodzeniem. 

Montowane w naszym warsztacie alarmy są łatwe i bardzo intuicyjne w obsłudze, gwarantują niezawodne działanie, a także pewność, że samowolnie nie uruchomią się np. podczas podróży ruchliwą autostradą. W standardzie rozwiązanie to posiada także możliwość dezaktywacji np. na czas naprawy auta. Wszelkie informacje na temat stosowanych przez nas systemów zabezpieczeń znajdziesz na stronie producenta digitalsystems.pl 

ZADZWOŃ TERAZ
aby umówić się
LUB