KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE

Aby odciążyć naszych klientów od udręki przy załatwianiu formalności fachowy personel naszej firmy zajmie się całym papierkowym zapleczem likwidacji szkody. Od momentu zgłoszenia szkody1), i odstawienia samochodu do naszej firmy mogą Państwo zrelaksować się - wszelkie pertraktacje z ubezpieczalniami są od tego momentu wyłącznie naszym zadaniem.

1) Zgłaszanie szkody:
W większości firm ubezpieczeniowych można już zgłaszać szkodę telefonicznie.
Uwaga! Przy szkodzie z OC-czyli gdy ktoś wyrządził szkodę Tobie zgłaszasz roszczenie do UBEZPIECZYCIELA SPRAWCY! Ważne jest więc zaznaczenie na oświadczeniu gdzie, w jakiej firmie, agresor ubezpieczył swój pojazd (dobrze byłoby spisać nr polisy). Jeżeli masz wątpliwości co do ważności ubezpieczenia sprawcy to sprawdź dokładnie jego dane osobowe. Jeżeli okaże się ,że nie ma ubezpieczenia to straty pokryje Fundusz Gwarancyjny (a następnie wystąpi do sprawcy z roszczeniem o refundację).
Oto nr kontaktowe najczęściej występujących w przyrodzie ubezpieczalni:

PZU 801 102 102
Warta 801 311 311
Allianz 801 10 20 30
Hestia 801 107 107
Generali (22) 521 05 95
MTU 801 107 108

SPECJALIZACJA

UWAGA!

Zalecamy dokonywanie oględzin u nas w firmie - w obecności naszych pracowników - unikniecie Państwo niespodzianek typu "pęknięta obudowa reflektora - proszę pokleić"- a to niestety częsta praktyka likwidatorów jeżeli naiwny poszkodowany zostanie z nimi sam na sam. Dokonamy fachowych oględzin. Doradzimy najkorzystniejszą formę likwidacji szkody. Przy szkodzie z OC - czyli winny jest "obcy" sprawca - poszkodowany ma (zgodnie z obowiązującym prawem) prawo wyboru sposobu likwidacji szkody. Może naprawiać auto żądając odszkodowania w wysokości równej wartości samochodu w chwili zdarzenia. Nie musi godzić się na wyliczenie "szkody całkowitej" Nb. tzw . "szkoda całkowita" to kuriozum na skalę światową. W państwach cywilizowanych po uznaniu przez rzeczoznawcę auta za nienadające się do naprawy, w dokumentach dokonuje się adnotacji i pojazd zostaje wycofany z ruchu. W Polsce pazerne firmy ubezpieczeniowe robią biznes przejmując wraki sprzedając je na aukcjach poza wszelką kontrolą. Po pokątnej naprawie trafiają one na nasze drogi. Z paru tysięcy corocznych ofiar wypadków drogowych spory procent to ofiary chciwości ubezpieczycieli i "ślepoty" sprzyjających im polityków.("kasa,Misiu,kasa?") Ale to tak na marginesie. Przy szkodzie z AC jeżeli ubezpieczyciel wyliczy Ci nieszczęśniku "szkodę całkowitą" to prawdopodobnie nic na to nie poradzisz - podpisałeś "warunki ogólne ubezpieczenia" a napisał je zapewne cwaniutki prawnik i zaopatrzył w tysiąc haczyków. Twój samochód trafi na aukcję a Ty otrzymasz odszkodowanie - nie nie, nie w wysokości takiej jak wartość auta na polisie, tylko takiej, jaką ma Twój pojazd w dniu szkody - zgadłeś - znaaaacznie niższej. Cały biznes ubezpieczeniowy przypomina pole minowe i lepiej, drogi potencjalny kliencie, skorzystaj z pomocy doświadczonego sapera. Twoich interesów broni co prawda Rzecznik Praw Ubezpieczonych, ale jest on wyposażony przez ustawodawcę w takie uprawnienia, że może nieuczciwej firmie pogrozić palcem (na to firma odpowie "oj jak mi przykro" i dalej robi swoje - nie wiem, czy nie pójdą razem na wódeczkę po skończonej "kłótni"). Niezależnie od obsługi formalno-prawnej oferujemy jakość naprawy jak w ASO za znacznie niższą cenę. Dysponujemy wyposażeniem i wiedzą umożliwiającą wykonanie kompleksowej naprawy powypadkowej z wydrukami sprawdzenia geometrii, parametrów silnika, błędów w elektronicznej diagnozie. No i nadstawiamy za Ciebie pierś w walce o odszkodowanie. A coraz trudniejsza to walka.

Polecamy również wykonanie samego kosztorysu w systemie Audatex -w wypadku gdy nie zdecydujesz się na naprawę w naszej firmie lub będziesz chciał sprzedać uszkodzony pojazd.

UWAGA!
W miarę częściowego,mozolnego cywilizowania(to jedna z dobrych stron wejścia do UE) firm ubezpieczeniowych uczestnicy kolizji coraz częściej uzyskują odszkodowanie za szkody osobowe (cierpienie, ból, koszty leczenia, ciężkie przeżycia psychiczne). W U.E. odszkodowania te stanowią 50% wypłacanych świadczeń przez firmy ubezpieczeniowe (tyle samo co za straty materialne). Współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi, które pomogą Państwu uzyskać należne odszkodowanie (ręczymy, że jest się o co bić). Klient naszej firmy występując o odszkodowanie NIE PONOSI ŻADNYCH KOSZTÓW W wypadku uzyskania odszkodowania przeznacza część kwoty na wynagrodzenie dla prawnika.


Copyright © 2017 by Suncar. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone


Design: Pixelbox.pl
Webmaster: B. Cenian