MONTAŻ I SERWIS INSTALACJI LPG

PROFESJONALNY MONTAŻ
Na montowane instalacje udzielamy 5 lat gwarancji! Zadzwoń lub napisz, a wycenimy i dobierzemy optymalną instalację do Twojego samochodu. Gwarantujemy najniższe ceny!

ZOBACZ JAK MONTUJEMY! Naszym priorytetem jest umiejscowienie wtryskiwaczy możliwie blisko głowicy silnika, aby zapewnić jak najlepszą jego pracę na gazie. Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie, starając się zachować jak największą estetykę. Przykładowe efekty naszej pracy możesz zobaczyć w GALERII OSTATNICH REALIZACJI

Sprawdź ile zaoszczędzisz! Na dole strony znajdziesz kalkulator oszczędności płynących z zamontowania instalacji gazowej

SERWIS INSTALACJI
Serwisujemy instalacje zarówno starszych, jak i nowszych generacji niemal wszystkich producentów, m.in: LPG TECH, KME, ELPIGAZ, AC STAG, BRC, LOVATO, LANDI RENZO, KING i wiele innych


Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu instalacji LPG, udokumentowane ponad tysiącem zadowolonych z oszczędnej jazdy klientów. Montujemy instalacje do wszystkich typów samochodów . Zamontowalismy LPG do: DODGE RAM Z silnikiem HEMI, amerykańskiej wersji Kia Sorento-3.5l - (w tym aucie jak i większości "amerykanów" ze skrzynką automatyczną bez idealnego skonfigurowania "mapy" wystąpią problemy z przerzucaniem biegów, szarpanie i w rezultacie awaria "automatu"- tego typu samochody muszą być zrobione perfekcyjnie !) Mecedesy CL, S-klase silnikami powyżej 300kM - te autka robimy z przyjemnością, dobrze zamontowana instalacja "służy im" - zachowują się jak na benzynie i są wyjątkowo oszczędne. Oczywiście gros klientów stanowią właściciele samochodów cztero, pięcio i sześcio cylindrowych - montujemy starannie i dobierając oszczędnie minimum sprzętu do danego auta (nie do każdego można zamontować chińszczyznę z najtańszą listwą). Mamy autoryzacje wszystkich liczących się producentów i możemy zainstalować wybrany przez Państwa typ instalacji. Z nowinek technicznych polecamy ADAPTERY OBD. Są to dodatkowo montowane komputerki włączone w system diagnozy silnika .Czytają na bieżąco wartości pracy sondy lambda i natychmiast korygują skład mieszanki. To panaceum na występujące u nas różnice w wartościach energetycznych tankowanego LPG(w zależności od stacji czy pory roku ). Prowadzimy oczywiście serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy! Pomożemy przy wszelkiego rodzaju awariach, nieszczelnościach, "wystrzałach" itp. Wymienimy filtry, zregenerujemy listwę, skonfigurujemy na nowo ustawienia. Wymienimy zbiornik, któremu kończy się termin ważności homologacji.
Najnowsze sterowniki instalacji konfigurowane są w czasie jazdy próbnej. Najpierw uczą się parametrów silnika w czasie jazdy na benzynie- zbieranie mapy benzyny, następnie zbieramy mapę w czasie jazdy na gazie. Kolejnym etapem jest przeliczanie i zapamiętanie optymalnej dla danego pojazdu mapy w pamięci komputera. Ten etap montażu wykonujemy chętnie w czasie jazdy z klientem- ma on wgląd w sposób ustawiana i na miejscu weryfikuje parametry pracy, moc i ekonomikę jazdy.

A to ostatni nasz wyczyn-montaż instalacji LPG do
GMC Savana- 5.6l
Super-komfortowy "camp".Wyposażenie jak domyslacie się ma swoją cene ale i wagę.Ten 3-tonowy kolos spala poniżej 20 l LPG !!!
Po zdjęciu pokrywy nad silnikiem i górnej części kolektora ssącego naszym ufnym oczom ukazał sie taki widok:
To wtrysk wielopunktowy z osmioma wtryskiwaczami umiejscowionymi w jednym miejscu,od których paliwo rozprowadzane jest do poszczególnych cylindrów przewodami zakończonymi zaworkami (mechanicznymi)(kto to do cholery wymyslił?) Elektryczne przewody sterujące wtryskiwaczy zespolone. "No tylko siądź i płacz" Ani schematu instalacji elektrycznej, ani kogo mądrego zapytać! Jak nam się udało to zrobić? A ateiści nie wierzą w cuda!. No bo auto jeździ i spala oszczednie na naszą chwałę.
Jak macie jakiś "wynalazek" to zapraszamy.


GALERIA OSTATNICH REALIZACJI


Nasze najnowsze osiągnięcie to założenie instalacji gazowej do Mazdy CX7 z wtryskiem bezpośrednim firmy BRC. Prezentuje się to tak:

SPECJALIZACJA

Certyfikaty


Copyright © 2017 by Suncar. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone


Design: Pixelbox.pl
Webmaster: B. Cenian