MONTAŻ I SERWIS INSTALACJI LPG

PROFESJONALNY MONTAŻ
Na montowane instalacje udzielamy 5 lat gwarancji! Zadzwoń lub napisz, a wycenimy i dobierzemy optymalną instalację do Twojego samochodu. Gwarantujemy najniższe ceny!
Sprawdź ile zaoszczędzisz! Na dole strony znajdziesz kalkulator oszczędności płynących z zamontowania instalacji gazowej
SERWIS INSTALACJI
Serwisujemy instalacje zarówno starszych, jak i nowszych generacji niemal wszystkich producentów, m.in: LPG TECH, KME, ELPIGAZ, AC STAG, BRC, LOVATO, LANDI RENZO, KING i wiele innych


Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu instalacji LPG, udokumentowane ponad tysiącem zadowolonych z oszczędnej jazdy klientów. Montujemy instalacje do wszystkich typów samochodów . Zamontowalismy LPG do: DODGE RAM Z silnikiem HEMI, amerykańskiej wersji Kia Sorento-3.5l - (w tym aucie jak i większości "amerykanów" ze skrzynką automatyczną bez idealnego skonfigurowania "mapy" wystąpią problemy z przerzucaniem biegów, szarpanie i w rezultacie awaria "automatu"- tego typu samochody muszą być zrobione perfekcyjnie !) Mecedesy CL, S-klase silnikami powyżej 300kM - te autka robimy z przyjemnością, dobrze zamontowana instalacja "służy im" - zachowują się jak na benzynie i są wyjątkowo oszczędne. Oczywiście gros klientów stanowią właściciele samochodów cztero, pięcio i sześcio cylindrowych - montujemy starannie i dobierając oszczędnie minimum sprzętu do danego auta (nie do każdego można zamontować chińszczyznę z najtańszą listwą). Mamy autoryzacje wszystkich liczących się producentów i możemy zainstalować wybrany przez Państwa typ instalacji. Z nowinek technicznych polecamy ADAPTERY OBD. Są to dodatkowo montowane komputerki włączone w system diagnozy silnika .Czytają na bieżąco wartości pracy sondy lambda i natychmiast korygują skład mieszanki. To panaceum na występujące u nas różnice w wartościach energetycznych tankowanego LPG(w zależności od stacji czy pory roku ). Prowadzimy oczywiście serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy! Pomożemy przy wszelkiego rodzaju awariach, nieszczelnościach, "wystrzałach" itp. Wymienimy filtry, zregenerujemy listwę, skonfigurujemy na nowo ustawienia. Wymienimy zbiornik, któremu kończy się termin ważności homologacji.
Najnowsze sterowniki instalacji konfigurowane są w czasie jazdy próbnej. Najpierw uczą się parametrów silnika w czasie jazdy na benzynie- zbieranie mapy benzyny, następnie zbieramy mapę w czasie jazdy na gazie. Kolejnym etapem jest przeliczanie i zapamiętanie optymalnej dla danego pojazdu mapy w pamięci komputera. Ten etap montażu wykonujemy chętnie w czasie jazdy z klientem- ma on wgląd w sposób ustawiana i na miejscu weryfikuje parametry pracy, moc i ekonomikę jazdy.

A to ostatni nasz wyczyn-montaż instalacji LPG do
GMC Savana- 5.6l
Super-komfortowy "camp".Wyposażenie jak domyslacie się ma swoją cene ale i wagę.Ten 3-tonowy kolos spala poniżej 20 l LPG !!!
Po zdjęciu pokrywy nad silnikiem i górnej części kolektora ssącego naszym ufnym oczom ukazał sie taki widok:
To wtrysk wielopunktowy z osmioma wtryskiwaczami umiejscowionymi w jednym miejscu,od których paliwo rozprowadzane jest do poszczególnych cylindrów przewodami zakończonymi zaworkami (mechanicznymi)(kto to do cholery wymyslił?) Elektryczne przewody sterujące wtryskiwaczy zespolone. "No tylko siądź i płacz" Ani schematu instalacji elektrycznej, ani kogo mądrego zapytać! Jak nam się udało to zrobić? A ateiści nie wierzą w cuda!. No bo auto jeździ i spala oszczednie na naszą chwałę.
Jak macie jakiś "wynalazek" to zapraszamy.


GALERIA OSTATNICH REALIZACJI


Nasze najnowsze osiągnięcie to założenie instalacji gazowej do Mazdy CX7 z wtryskiem bezpośrednim firmy BRC. Prezentuje się to tak:

SPECJALIZACJA

Certyfikaty


Copyright © 2017 by Suncar. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone


Design: Pixelbox.pl
Webmaster: B. Cenian